Pobyt pod Alpami - Taliansko - Pohoda pri Lago di Garda

Náročnosť 1 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika bazén

V průběhu zájezdu poznáte asi nejhezčí, nejčistší, ale i největší italské jezero Lago di Garda, které je plné kontrastů. Na severu jsou vidět skalnaté úseky, ale na jihu mírná nížina se subtropickou vegetací. Poznáme podrobně severní, západní a část východního pobřeží. Budeme se procházet starými uličkami kouzelného městečka Arco, vyjedeme lanovkou na Monte Baldo, odkud jsou asi nejhezčí pohledy na jezero, projedeme se lodí. Trochu lehké turistiky okusíme pod štíty Gruppo di Brenta nebo u vodopádů Varone.

Úvod:

V priebehu zájazdu spoznáte asi najkrajšie, najčistejšie, ale tiež najväčšie talianske jazero Lago di Garda, ktoré je plné kontrastov. Na severe sú vidieť ešte skalnaté úseky, na juhu už mierna nížina so subtropickou vegetáciou. Budeme sa prechádzať starými uličkami čarovného mestečka Arco, vyjdeme lanovkou na Monte Baldo, odkiaľ sú asi najkrajšie pohľady na jazero, prejdeme sa loďou. Ubytovaní sme v *** hoteli na okraji Riva del Gardy, len 1,9 km od jazera, v 2lôžkových izbách so sprchou / WC, sat. TV, a telefónom. Raňajky sú podávané formou švédskeho stola a večere menu o 3 chodoch a sklenkou vína.


- program zájazdu

 • 1. den: odchod vo večerných hodinách z ČR do Talianska.
 • 2. den: príchod do RIVA DEL GARDA, dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možností hotela, prechádzkou do historickej časti ARCA (hi storické budovy a vily s prepychovými fasádami, studňa zo 16. storočia atď.), Výstup k hradu, ktorý vyčnieva 130 m nad mestom, späť do hotela pešo, večera.
 • 3. den: raňajky, prehliadka mestečka RIVA. Všetci odchod k jazeru LAGO DI LEDRO, možnosť kúpania, zapožičanie lodičiek či krásna prechádzka okolo celého jazera. Potom odchod na hotel, večera.
 • 4. den: raňajky, odchod busom do Malcesine, lanovkou na MONTE Bald, panoramatické výhľady na časť jazera aj okolie, zjazd späť do mes ta, možnosť prechádzky okolo jazera s typickými kaviarničkami a odchod na ochutnávku výborných trentínských vín, talianska večera.
 • 5. den: raňajky, odpočinkový deň. Odchod busom na prehliadku skvostných vodopádov CASCATTA Varoni. Prejazd na krátku prehliadku Malcesine vrátane hradu, kde bol väznený aj Goethe. Prejazd loďou do ďalšieho krásneho mestečka na brehu jazera LIMONE, prehliadka, loďou do Rivy a pešo do hotela (alebo miestnym busom), večera.
 • 6. den: raňajky, odchod na sever ku čarovnému jazeru LAGO DI MOLVENO - jedinečná možnosť zoznámiť sa aj s časti Dolomitov pod východn ým hrebeňom GRUPPO DI BRENTA, celý deň strávite pri jazere s prechádzkami okolo jazera alebo kúpaním, popr. možnosť výjazdu lanovkou k chate DEL PRADEL, odkiaľ sú pekné výhľady na jazero. Všetci odchod na hotel, trentínská večere.
 • 7. den: raňajky, dopoludnia odjazd do ČR, príjazd vo veľmi neskorých večerných hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí pouze pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami, Svozy platí od 4 osob.
 • Poznámka II: Detské ceny platia len pre deti ubytované spolu s 2 dospelými osobami .
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 3x večera, 1x typická trentínská večera, 1x talianska večera, 1x ochutnávka vína, použitie bazénu, doprava klimatizovaným autobusom, vedúceho zájazdu, informačné materiály .
 • Cena nezahrnuje: vstupy a všetko ostatné , čo nie je uvedené v odseku " Cena zahŕňa " .
 • Příplatky: 1lôžková izba 2 500 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov do 30 000 Kč za 245 Kč.
 • Stravování: polopenze. Bohatá snídaně a večeře menu o 3 chodech a sklenkou vína.
 • Ubytování: Ubytováni jsme v ***hotelu na okraji Riva del Gardy, jen 1,9 km od jezera, ve 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, sat. TV a telefonem.
 • Umístění: Itálie, Lago di Garda, Riva


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Bratislava, svoz České Budějovice, svoz JihlavaQrCode image

Podobné zájazdy