Rakúsko - Pohodový týždeň na bicykli - Soľná komora s kúzelnými smaragdovými jazerami na bicykli

Náročnosť 2 klimatizovaný autobus hotel 3* hotel polopenze cyklistika Last Minute

Zájezd je určen pohodovým cykloturistům, kteří chtějí poznat oblast Solné komory. Kvalitní cyklostezky nás zavedou k největším jezerům oblasti (Wolfgangsee, Mondsee, Attersee, Halstattersee, Traunsee a Altausee). Denní etapy jsou v průměru 50 km dlouhé s příjemným a snadno zvládnutelným převýšením.


Úvod:

Zájazd je určený pohodovým cykloturistom, ktorí chcú spoznať oblasť Soľnej komory. Kvalitné cyklotrasy nás zavedú k najväčším jazerám oblasti (Wolfgangsee, Mondsee, Attersee, Halstattersee, Traunsee a Altausee). Ubytovaní budeme v *** penzióne s polpenziou. Vybavenie izieb sprchou a WC sú u našich zájazdov samozrejmosťou. Pohodu tohto zájazdu umocňuje aj absencia nočného prejazdu. Denné etapy sú v priemere 50 km dlhé s príjemným a ľahko zvládnuteľným prevýšením.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
<span class="lm-td lm-383">24.08.19 - 29.08.19 19SOK01093 13 990 Kč 12 990 Kč ON-LINE

- program zájazdu

 • 1. den: odchod v skorých ranných hodinách do ABERSEE (570 m). Popoludní zoznámenie s okolím - prevažne po cyklotrasách cez ST. GILGEN (rodisko matky W. A. Mozarta) do SANKT WOLFGANGU a cez STROBL späť do hotela (cca 30 km, prevýšenie 300 m), večera.
 • 2. den: raňajky, autobusom do ALTAUSEE (700 m). Na bicykli cez Ramsau po cykloceste údolím potoka Rettenbach do BAD ISCHLU (460 m). P o prúde rieky Traun k TRAUNSEE do mestečka TRAUNKIRCHEN (420 m) (cca 40 km, prevýšenie 200 m). Busom späť do hotela, večera.
 • 3. den: raňajky, odchod autobusom k ATTERSEE (477 m). Možnosť prehliadky tiesňavy BURGGRABENKLAMM. Na bicykli k jazeru MONDSEE, po severnom brehu cez mestečko MONDSEE okruh okolo jazera a cez ST. GILGEN späť do hotela (cca 40 km, prevýšenie 200 m), večera.
 • 4. den: raňajky, odchod busom do kráľovského mesta BAD ISCHL. Výjazd lanovkou na KATRINALM (1416 m), ľahký výstup na vyhliadkový vrch ol KATRIN (1542 m). Ďalej na HAINZEN (1638 m) a zostup na hornej stanici lanovky a späť k busu a na hotel, večera.
 • 5. den: raňajky, busom do BAD AUSSEE (650 m). Na bicykli zjazd pozdĺž Kopentraunu k HALSTATTSKÉMU JAZERU (500 m). Po jeho severnom brehu do BAD GOISERN pozdĺž Traunu do BAD ISCHLU a ďalej späť k Wolfgangsee až do hotela (cca 55 km, 300 m prevýšenie).
 • 6. den: raňajky, dopoludnia odjazd do ČR s krátkou zastávkou pri HALSTATTU, príchod v nočných hodinách.
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 5x raňajky, 4x večera, 1x miestne špeciality, doprava klimatizovaným autobusom s cyklovlekem, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné, čo nie je uvedené v odstavci "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1lôžková izba 1 900 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov do 30 000 Kč za 210 Kč.
 • Stravování: 5x raňajky, 4x večera, 1x miestne špeciality.
 • Ubytování: ubytovaní budeme v *** penzióne s polpenziou. Vybavenie izieb sprchou a WC sú u našich zájazdov samozrejmosťou.

Príplatky a zľavy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj -
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa -
 • dítě 0-12 let, ubytován s 2 dospělými -


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Typ zájazduCYKLOZÁJAZDY POD ALPAMI
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Plzeň, svoz JihlavaQrCode image

Podobné zájazdy