Pohodový týždeň v Alpách - Rakúsko - Korutánske perly s kartou - exclusive

Náročnosť 2 klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze turistika sauna bazén Kaertner Card EXCLUSIVE

Pojeďte s námi na sluncem zalité jižní svahy Alp. Do Korutan. Bonusem je velmi komfortní ubytování v hotelu s bazénem i saunou.

Úvod:

Asi najlepšie spoznáme časť Rakúska zvanú Korutánsko práve s ubytovaním v horskom mestečku Bad Kleinkirchheim, odkiaľ môžeme podnikať nespočet výletov do tohto báječného kraja. Pri použití karty máme navyše všetko už v cene, takže sa nemusíme obmedzovať pri výbere zaujímavostí, nech to sú lanovky, lode, vstupy do múzeí, tiesňavy atď. Ubytovaní sme v jednom z najlepších **** hotelov na okraji známeho lyžiarskeho a kúpeľného centra Bad Kleinkirchheim, izby so všetkým komfortom, raňajky formou veľmi bohatého švédskeho stola a večere menu o 5 chodoch a 1x galavečer. Súčasťou hotela je relaxačná zóna s bazénom, saunou.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
<span>01.07.20 - 07.07.20 20KPK01957 VYPRODÁNO 14 290 Kč ON-LINE

- program zájazdu

 • 1. den: odjazd z ČR do Rakúska.
 • 2. den: ráno príjazd do Bad Kleinkirchheim (1 080 m), dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možností hotela. Základný variant (náro čnosť 2 z 5; 4 hod., ↑30 m, ↓230 m): od hotela pešo na kabínkovú lanovku, výjazd na Kaiserburg (2 039 m), krátky výstup na WOELLANER NOCK (2 145 m), odkiaľ je krásny panoramatický výhľad do okolia, späť k chate ROSSALMHÜTTE (1 915 m). Vozňovú cestou buď k hornej stanici lanovky, alebo pešo až do strednej časti lanovky, zjazd do údolia lanovkou a pešo do hotela. Popoludní môžete využiť hotelového bazéna či sauny na relaxáciu, večera.
 • 3. den: raňajky, odchod busom do Spittal (560 m), výjazd lanovkou na Goldeck (2 142 m). Základný variant (2 z 5; 4 hod., ↑150 m, ↓150 m): krásna panoramatická túra cez GAISPLATENNSPITZE (2 054 m), ďalej cez MARTENNOCK, späť k hornej stanici, zjazd dole k busu. Prejazd na prehliadku múzea Porsche do Gmünd a odchod do hotela, večera.
 • 4. den: raňajky, odchod busom len pár minút do ST. Oswaldo (1 300 m), výjazd lanovkou na Brunnach (1 902 m). Základný variant (2 z 5; 6 hod., ↑320 m, ↓180 m): po vrchole nádhernú cestou s mnohými výhľadmi cez MALLNOCK (2 226 m), ďalej k STEINOCKU (2 197 m) až ku čarovnému jazeru Falkertsee (1 872 m), odkiaľ prídeme až na hotel busom, galavečera.
 • 5. den: raňajky, odchod do Flattach, výjazd zubačkou na ľadovec Weissee. Krátka prechádzka po ľadovom kráľovstve a zjazd späť do údolia. Odchod na prehliadku tiesňavy Raggaschlucht (spolu cca 2 hodiny). Odchod do hotela, večera.
 • 6. den: raňajky, busom do Ossiach, jazda loďou do ANNANHEIMU, výjazd lanovkou na Gerlitzen (1 909 m). Základný variant (2 z 5; 4 hod. , ↑70 m, ↓440 m): okolo chaty STIFTERBODENHÜTTE (1 675 m) až na lesnú čistinku u STEINWENDERHÜTTE (1 473 m) a takmer po vrstevnici k strednej časti lanovky na ALPENROSE ( 1 504 m) a zjazd lanovkou k busu. Ľahší variant (1,5 z 5; 3 hod., ↑20 m, ↓200 m): len okružná prechádzka po vrcholku a s krátkym zostupom na vyhliadku SONNENWAND (cca 1 700 m) a späť k hornej stanici lanovky, zjazd k busu. Všetci spoločne busom do hotela, večera.
 • 7. den: raňajky, dopoludnia vypratanie izieb, odchod, príchod do ČR.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí v doprovodu 2 dospělých osob.
 • Poznámka II: Detské ceny platia v sprievode 2 dospelých osôb.
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 4x večera, 1x galavečera, doprava klimatizovaným autobusom, karta Kärtner Card, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1lôžková izba 3 000 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov 245 Kč.
 • Stravování: Raňajky formou veľmi bohatého švédskeho stola a večere menu o 5 chodoch a 1x galavečer.
 • Ubytování: Ubytovaní sme v jednom z najlepších **** hotelov na okraji známeho lyžiarskeho a kúpeľného centra Bad Kleinkirchheim, izby so všetkým komfortom. Súčasťou hotela je relaxačná zóna s bazénom, saunou.
 • Umístění: Rakousko - Korutany, Bad Kleinkirchheim

Príplatky a zľavy


 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa -
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj -
 • dítě 0 - 12 let -


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Typ zájazduPOHODOVÉ TÝŽDNE NIELEN V ALPÁCH
UbytovanieHotel 4*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz Jihlava

Mapa zájazdu


QrCode image

Podobné zájazdy